Прокуратура Полтавщини "вибила" з приватного підприємства борг перед ДП "Полтавське УГР"

Підприємство заборгувало ДП "Полтавське управління геофізичних робіт" за роботи в свердловині

Прокуратура Полтавщини "вибила" з приват…

На Полтавщині з приватного підприємства до державого бюджету стягнуто майже 350 000 грн за неналежне виконання умов договору. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на пресслужбу обласної прокуратури.

У приватного підприємства виникла заборгованість перед ДП "Полтавське управління геофізичних робіт" Міністерства енергетики та вугільної промисловості за виконання комплексу промислово-геофізичних робіт в свердловині згідно обсягів наданих до виконання замовником у відповідності до умов договору. Рішенням господарського суду Києва задоволено позов прокурора щодо стягнення з приватного підприємства на користь ДП "Полтавське управління геофізичних робіт" Міністерства енергетики та вугільної промисловості у розмірі майже 350  000 грн. На час виконавчих дій майно та кошти боржника арештовано. За результатами проведених  заходів рішення суду виконано в повному обсязі. На даний час державним підприємством самостійно вживаються заходи до стягнення штрафних санкцій з боржника за несвоєчасне виконання договору.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини вимагала повернути державі земельну ділянку водного фонду вартістю понад 100 000 грн, яку незаконно передали у приватну власність для будівництва житлового будинку.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook