Прокуратура Полтавщини вимагає повернути державі землі вартістю понад 6 млн грн

Миргородська РДА незаконно передала в оренду товариству земельні ділянки ліквідованого сільськогосподарського підприємства

ФОТО/ Depo.Полтава

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути державі з незаконної оренди землі площею 42 га та вартістю понад 6 млн грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на обласну прокуратуру. 

Розпорядженням Миргородської РДА земельні ділянки ліквідованого колективного сільськогосподарського підприємства передали в оренду товариству. Проте ці дії, як стверджують прокурори, є незаконними, оскільки землі ліквідованих колективних сільськогосподарських підприємств вважаються власністю громад, на території яких вони розташовані.

У зв'язку з цим прокуратура скерувала до суду позовну заяву з вимогою скасувати розпорядження, визнати недійсним договір оренди та повернути земельну ділянку державі.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який самовільно захопив та обробляв земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 43 га, чим спричинив збитки державі на суму понад 90 000 грн. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook