Під час сесії міськради Олександра Шамоту звинуватили у транспортній кризі

Депутати Матковський і Бєлоножко вважають, що влада не зробила нічого, аби не допустити транспортного колапсу у Полтаві 
 

Сьогодні, 16 травня, о 09:00, у Полтаві розпочалось засідання позачергової двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Під час виступів громадськості до трибуни вийшов Петро Герасименко і звинуватив секретаря міськради Олександра Шамоту у бездіяльності. На його думку, саме влада винна у транспортному колапсі. Герасименко запропонував депутатам проголосувати за дострокову відставку Шамоти і звільнення з посад всіх його заступників.

Взялись критикувати діяльність чинного секретаря міськради також депутати Олег Бєлоножко і Андрій Матковський. Очільник фракції "БПП" Матковський вважає, що місто впродовж п'яти днів було "паралізоване" транспортним колапсом і влада нічого не зробила для того, щоб цього не допустити.

На фото: Очільник фракції "БПП" Андрій Матковський

На думку Матковського, припинення страйку перевізників - заслуга депутатів, а Шамота лише "розповідав історії" про те, що треба відмовитись від перевізників і створити комунальний транспорт. Очільник "БПП" сказав, що для для реалізації Програми розвитку комунального транспорту, зокрема придбання нових автобусів і тролейбусів, знадобиться декілька років і близько 1 млрд грн, тож співпраця з приватними перевізниками для міста є необхідною. Також Матковський назвав меморандум про співпрацю з перевізниками і владою "фількіною грамотою", в якій немає жодних зобов'язань для міської влади. 

Голова фракції "Батьківщина" теж переконаний, що причиною транспортної кризи у Полтаві стала бездіяльність влади.

На відео: Очільник фракції "Батьківщина" Олег Бєлоножко

Голова фракції "СДП" Юрій Синяк і секретар Полтавської міськради Олександр Шамота відкинули звинувачення і закликали депутатів до подальшої роботи. Синяк зазначив: добре, що голови фракцій пішли на зустріч і підписали меморандум, але він був угодою лише між "СДП" і перевізниками. Прокоментував Юрій Синяк з звинувачення у безвідповідальності: "У вересні минулого року ми взяли на себе всі відповідальності. І робити когось цапом відбувайла тут не вийде". 

На фото: Очільник фракції "СДП" Юрій Синяк

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава