Спортсменка-легкоатлетка з Полтавщини стала призеркою чемпіонату Європи

Кременчужанка Ольга Ляхова виборола бронзову медаль змагань на дистанції 800 м у приміщенні

Спортсменка-легкоатлетка з Полтавщини ст…

Спортсменка з Полтавщини Ольга Ляхова стала призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики в приміщенні. Про це повідомили у прес-службі Федерації легкої атлетики України, пише Depo.Полтава.

Кременчужанка виборола бронзову медаль у змаганнях на дистанції 800 м і фінішувала з результатом 2.03,24 хв. "Золото" чемпіонату здобула британка Шлейеа Оскан-Кларк, а срібну медаль завоювала спортсменка з Франції  Реней Ламот.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що вихованка кременчуцького спортивного клубу "Легіон" Єлизавета Каланіна виборола срібну медаль турніру серії Grand Prix з дзюдо, який проходив в Ізраілі, у місті Тель-Авів.