"Полтавський танк" Олександр Хижняк здобув черговий чемпіонський титул

Спортсмен одержав перемогу на Міжнародному боксерському турнірі "Странджа-2019" у Болгарії

"Полтавський танк" Олександр Хижняк здоб…

Полтавський спортсмен Олександр Хижняк став чемпіоном Міжнарожного боксерського турніру "Странджа-2019" у ваговій категорії до 75 кілограмів. Про це повідомили у прес-службі Федерації боксу України, пише Depo.Полтава.

Під час фінального поєдинку у Болгарії "полтавський танк" переміг боксера з Туреччини Серхата Гулера. Окрім того троє представників збірної України стали "бронзовими" переможцями турніру - Дмитро Замотаєв, Євген Барабанов і Сергій Горсков.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що вихованка кременчуцького спортивного клубу "Легіон" Єлизавета Каланіна виборола срібну медаль в ваговій категорії +78 кг на турнірі серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок, який проходив наприкінці січня в Ізраїлі.