Спортсменка з Полтавщини виборола "срібло" на турнірі з дзюдо у Ізраїлі

Вихованка кременчуцького "Легіону" Єлизавета Каланіна виступала у складі збірної України

Спортсменка з Полтавщини виборола "срібл…

Днями в Ізраілі, у місті Тель-Авів відбувся турнір серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок, на якому гідно показали себе спортсмени з Полтавщини, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міської ради.

У складі збірної команди України в змаганнях брала участь вихованка кременчуцького спортивного клубу "Легіон" Єлизавета Каланіна. Дзюдоїстка виборола срібну медаль турніру в ваговій категорії +78 кг.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у жовтні 2018 року вісім спортсменів-гирьовиків з Полтавщини завоювали 13 медалей на Чемпіонаті світу, який проходив у Латвії. Чотири нагороди привіз додому майстер спорту Євген Остапчук, який "приборкує" гирі вже більше семи років. Спортсмен вже неодноразово виступав на чемпіонатах України та Європи, але на світових змаганнях - вперше.