ТВК відкликала депутата Луценка з фракції "СДП" у Полтавській міськраді

Наступним депутатом міськради замість Юрія Луценка ймовірно стане 40-річний лікар Віталій Требін

ТВК відкликала депутата Луценка з фракці…
ФОТО/ Depo.Полтава

Територіальна виборча комісія ухвалила рішення щодо відкликання депутата від фракції "СДП" у Полтавській міській раді Сергія Луценка. Про це на facebook-сторінці повідомив очільник "СДП" Юрій Синяк і оприлюднив відповідне рішення з'їзду "Соціал-демократичної партії", пише Depo.Полтава.

ФОТО/ Facebook Юрій Синяк

Згідно зі списком партії, наступним депутатом міськради замість Юрія Луценка ймовірно стане 40-річний лікар Віталій Требін. Проте його кандидатуру мають попередньо обговорити на черговому з'їзді партії.

Поки Луценко залишається керівником КП "Декоративні культури". Своє відкликання він прокоментував журналістам Змісту: "Я дізнався про це годину тому, адже мене немає у Фейсбуці. Я думав, що це жарт. Виникають питання, коли ж відбулася комісія? 23 вересня. Тож у мене питання до голови ТВК Ніколаєнка – чому на комісію не запросили мене, журналістів, членів комісії? Я двом зателефонував, вони й не знали, що були засідання. Не зрозуміла ситуація. Голова ТВК Євген Ніколаєнко слухавку не бере. У суд звертатимусь, адже порушені мої права як депутата і закон про місцеве самоврядування".

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота зазначив, що після відкликання Луценко продовжить очолювати КП "Декоративні культури", оскільки ці посади жодним чином не пов'язані між собою. Всі презенції до ексдепутата щодо керування підприємством, говорить Шамота, вирішуватимуть у робочому порядку.

ВІДЕО/ Depo.Полтава

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 5 вересня 2017 року у Полтаві відбулися збори громади щодо початку процедури відкликання депутатів Полтавської міської ради від "Соціал-Демократичної партії" (СДП) Поліщука та Луценка. Під час сесії Полтавської міської ради 15 вересня 2017 року Луценко заявив, що процес відкликання його повноважень партією "СДП" є незаконним та робиться по "беспрєдєлу". Слова Луценка викликали сміх з боку депутатів фракції "СДП" та вигуки: "Ганьба!". Луценко запитав голову фракції Шамоту, чи є у того підтвердження факту хабарництва щодо нього та Дениса поліщука, але депутат Шамота промовчав. Луценко звинуватив у брудних методах проти нього та закликав депутатів дати оцінку таким діям колишніх однопартійців.

Після виходу з "СДП", Луценко приєднався до "орбіти" очільника фракції "БПП" Андрія Матковського. Проте коли утворилася "антимамаєвська" коаліція "СДП" з "БПП", процес відкликання Луценка призупинили. Тепер же, коли коаліція розвалилася, ТВК відновила процедуру і опублікувала рішення позачергвоого з'їзду "Соціал-Демократичної партії".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook