ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У дитсадку на Полтавщині виявили спалах ротавірусної інфекції

Небезпечна інфекційна хвороба "скосила" восьмох учнів дошкільного комплексу у Біликах

Depo.
27 квітня 2018 09:07
ФОТО: depo.ua

25 квітня на Полтавщині, в с. Білики Миргородського району, в дошкільному навчально-виховному комплексі "Пролісок", виявили спалах ротавірусної інфекції. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Полтавської ОДА, пише Depo.Полтава.

Небезпечне інфекційне захворювання підхопили восьмеро дітей, віком від двох до п'яти років. Шестеро з них перебувають в задовільному стані, інші двоє учнів – в стані середньої важкості.

Епідеміологічне розслідування даного спалаху розпочато з дня його виявлення. Нині з'ясовуються ймовірні джерела та шляхи передачі інфекції, для чого відібрані проби на мікробіологічні дослідження з об'єктів зовнішнього середовища та води в домашніх осередках.

Також проводяться інші епідеміологічні заходи, розслідування триває.

Нагадаємо, у лютому поточного року в кременчуцькій гімназії № 6 підозрювали масове отруєння дітей. 15 лютого до школи не прийшли 40 учнів, двох госпіталізували.

Фахівці виявили, що збудником інфекції стала бактерія клебсієла пневмонія. Вона може передаватися в тому числі і через не помиті руки, саме легкий спосіб передачі став причиною захворювання багатьох дітей. Цю бактерію також знайшли і у декількох працівників кухні. Тому, хто став першоджерелом зараження однозначно сказати не можна, але фахівці запевняють, що це було не харчове отруєння.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава