У Кременчуці на Полтавщині скасували карантин щодо сказу

Рішення про скасування карантинних заходів ухвалили на засіданні протиепізоотичної комісії

У Кременчуці на Полтавщині скасували кар…

9 жовтня на Полтавщині у Кременчуці відбулося засідання протиепізоотичної комісії, на якій скасували карантинні обмеження на сказ тварин. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний вебпортал Кременчуцької міськради.

Нагадаємо, 6 серпня у Кременчуці та в 10 км зоні від міста були встановлений карантин щодо сказу. Підставою для введення став офіційно зафіксований фахівцями ветеринарної медицини випадок ураження цією хворобою собаки, яка мешкала на подвір'ї будинку за на вул. Заводська (Крюківський район). Тоді було ухвалено комплексний план із локалізації сказу в зоні ураження з метою профілактики та попередження подальшого розповсюдження цієї небезпечної хвороби, яка може мати смертельні наслідки і для тварин, і для людей. Зокрема, відповідних спеціалістів було зобов'язано проводити щеплення від сказу невакцинованих тварин у десятикілометровій карантинній зоні, взяти на облік худобу та тварин, які утримуються в зоні виявлення сказу, продовжити вакцинацію безпритульних та свійських тварин відповідно до затверджених графіків, створити запас протирабічної вакцини в лікарнях міста тощо.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині у Миргороді з 17 вересня оголосили карантин через виявлення захворювання на сказ у лисиці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook