У Полтаві "дрібний підприємець" залишив без пільгового харчування учнів восьми шкіл (ВІДЕО)

Через оскарження умов договору, яке подала торгова компанія "Світ продуктів" до Антимонопольного комітету, полтавські школярі досі без гарячих сніданків

8 жовтня, під час апаратної наради у Полтавському міськвиконкомі заступниця мера з питань діяльності і розвитку гуманітарної сфери Людмила Бойченко розповіла, як триває процес забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням школярів-пільговиків, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами Людмили Бойченко, станом на сьогодні підписані договори щодо надання відповідних послуг для 27 шкіл. Вони не оскаржені, проте ProZorro поки не дає можливості запустити договори у дію. Секретар міськради Олександр Шамота наказав взяти це питання на особистий контроль та якомога швидше вирішити питання з порталом закупівель.

Проте ще вісім шкіл досі залишаються без пільгового харчування через одного приватного підприємця. Людмила Бойченко розповіла, що торгова компанія "Світ продуктів" подала до Антимонопольного комітету оскарження з вимогою включити у договір кухарів п'ятого рангу.

Олександр Шамота вважає такі дії "саботажем з боку дрібного підприємця". А поки чекатимуть рішення Антимонопольного комітету, полтавські школярі досі позбавлені пільгового харчування.

Раніше портал повідомляв, що 28 вересня під час засідання виконавчого комітету Полтавської міськради розповіли, що проблеми з забезпеченням пільгового харчування виникли через те, що Антимонопольним комітетом була заблокована процедура закупівель послуг для шкіл. Один з учасників оскаржив і показав свою неможливість у виконанні умов тендеру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава