У Полтаві перевізники оголосили страйк через зниження тарифів за проїзд (ФОТО, ВІДЕО)

Якщо влада не піде на компроміс, водії обіцяють повторити акцію протесту 16 жовтня

Сьогодні, 11 жовтня, з самого ранку у Полтаві перевізники оголосили протест та зійшли з маршрутів, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Рух громадського транспорту по всьому місту майже повністю паралізувало. У такий спосіб водії висловили невдоволення здороженням палива та знищенням тарифів за проїзд.

Відомо також, що 10 жовтня власники кількох маршруток віднесли лист секретарю Полтавської міськради Олександру Шамоті з вимогою підвищити ціни.

Полтавці ж чатують на зупинках та намагаються вміститись у тролейбуси та автобуси, аби не спізнитись до місця призначення. За джерелами ЗМІ, страйк організував тіньовий куратор перевізників Юрій Лупаєнко, проте сам він цю інформацію спростовує.

Окрім того, по місту з'явились оголошення, в яких перевізники попереджають про повторний страйк та зупинку громадського транспорту 16 жовтня, якщо влада не піде на компроміс.

ФОТО/ Олег Журавльов

ВІДЕО/ Полтавське ТБ

Нагадаємо, що 28 вересня секретар Полтавської міськради Олександр Шамота зазначив, що рішенням суду ціна за проїзд має бути дві та чотири гривні і на це є відповідне роз'яснення. А невиконання рішення перевізниками буде вважатись порушенням умов договору між ними та Полтавською міськрадою і може стати причиною для розірвання угоди.
Перевізники ж вимагають підвищити тарифи до 7-8 гривень, проте у 2018 році це питання навіть не братимуть до уваги, а вже у наступному висунуть на розгляд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава