У Полтаві скандальна чиновниця намагається через суд поновитися на посаді

Екс-голова Центру МСЕ Тетяна Жабо в черговий раз звернулася до суду з позовом про поновлення на посаді
Depo.
13 січня 2017 16:30
ФОТО: depo.ua
У Полтаві скандальна чиновниця намагається через суд поновитися на посаді
У Полтаві скандальна чиновниця намагається через суд поновитися на посаді

13 січня відбулося перше засідання суду у новій справі про поновлення Тетяни Жабо на посаді голови Центру медико-соціальної експертизи (МСЕ), повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Трибуну.

До розгляду по суті позовних вимог, а це поновлення на посаді та виплата заробітної плати за час вимушеного прогулу, не дійшло. Представники сторін долучили до справи документи, та заявили свої клопотання.

Зокрема, представник Тетяни Жабо клопотав про залучення до справи у якості третьої особи виконувача обов'язків голови Центру МСЕ Дмитра Паламарчука, адже рішення суду у цій справі може вплинути на його права та обов'язки.

Суд задовольнив це клопотання, тому в розгляді справи оголошена перерва до 3 лютого.

На засідання суду прийшли громадські активісти, серед яких були і учасники АТО. І поки суддя виходив до нарадчої кімнати, не обійшлося і без суперечок.

Відповідаючи на питання активістів, чому вона не заспокоїться і чи не набридло їй продовжувати спроби повернутися на посаду, Тетяна Жабо назвала опонентів хворими.

Нагадаємо, що 23 грудня 2016 року на дванадцятій сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання було звільнено голову медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) Тетяну Жабо, яку підозрюють в корупційних діяннях.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".