У Полтаві відбувся суд щодо поновлення Олександра Мамая на посаді мера (ФОТО, ВІДЕО)

До 25 жовтня міськрада має підготувати відзов на адміністративний позов та надіслати його екс-меру, наступне засідання відбудеться 13 листопада

Сьогодні, 16 жовтня, о 10:00 у Полтавському окружному суді розглянули справу щодо поновлення Олександра Мамая на посаді міського голови, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

На початку засідання представник Мамая Юлія Паскевич заперечила можливість примирення між сторонами позивача та відповідача. Від екс-мера надійшо клопотання про потребу письмових доказів, які обґрунтовують його позицію по суті позову, а саме оригінали та копії всіх документів стосовно рішення другого пленарного засідання позачергової 17 сесії міськради сьомого скликання про дострокове припинення повноважень Мамая.

Також позивач вимагає докази оприлюднення рішення сесії щодо його звільнення і всі необхідні документи щодо розгляду проекту рішення від 14 вересня (протоколи засідань та рішення постійних депутатських комісій). Окрім того, Мамай просить докази про доведення до відома усіх депутатів та членів ТВК щодо скликання сесій міськради 31 серпня і 14 вересня.

Представники міськради зазначили, що поки не можуть надати відзив на позивну вимогу, оскільки строк подачі ще не сплив.

"На підставі документів, які надійшли до міськради, було підготовлено лист голові комісії з питань місцевого самоврядування, законності та правопорядку обрали Сергію Луценку, відповідно до якого попросили винести на розгляд комісії питання щодо визначення правової позиції відповідача у вказаній справі. У зв'язку з цим буде підготовлено відзив і буде висловлено позицію по справі відповідача", - зазначив позивач.

Представники міськради стверджують, що відзов підготують не раніше ніж 19 жовтня, адже саме тоді буде виготовлено протокол сесії від 14 вересня, який, на їх думку, має значення для розгляду справи та необхідний для підготовки відзову.

Суд вирішив продовжити строк подання відзову до 25 жовтня з вимогою направити його поштою особисто Олександру Мамаю та до канцелярії суду. Також з 31 жовтня для позивача суд встановив п'ятиденний термін для подання відповіді на відзив.

Екс-мер Мамай назвав відтермінування затягуванням часу зі сторони відповідача та зазначив, що регламентна комісія до цього позову ніякого відношення не має і жодний член комісії не є фахівцем в юридичних справах.

Наступне засідання у справі відбудеться 13 листопада.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 24 вересня під час прес-конференції звільнений міський голова Олександр Мамай заявив, що буде судитись за "мерське" крісло. 25 вересня він подав позов до суду щодо нелегітимності позачергової сесії міської ради 14 вересня, під час якої депутати проголосували за його відставку. За словами Мамая, 27 серпня він призначив засідання сесії на 21 вересня і його не мали права скасовувати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #суд