У Полтаві відкрили для руху відремонтовану ділянку автодороги "Київ – Харків"
Дорожники прибирають на скандальній дорозі бетонні блоки та наносять тимчасову розмітку
- Полтава
-
14 січня 2020 16:45

Сьогодні, 14 січня, у Полтаві на автодорозі "Київ – Харків" відкривають відремонтовану смугу руху в бік Харкова. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.
Дорожники прибирають бетонні блоки та наносять тимчасову розмітку (пластикову нанесуть вже навесні). Директор ДП "Агентство місцевих доріг" Олексій Басан запевнив, що тимчасову розмітку підрядник наніс за свій кошт, та нагадав, що відрізок дороги на вулицях Київське та Харківські шосе (траса міжнародного значення М–03 "Київ – Харків – Довжанський") перебуває на балансі міста: "Керівництво міськради пообіцяло, що кошти ремонт відрізку траси виділять, однак суми ми не знаємо. Ми в цьому році запланували повністю завершити ремонт полтавської частини траси. Ми чекаємо фінансування з міста".
Замовником ремонтних робіт по місцевого відрізка траси "Київ – Харків" у межах Полтави (від Metro до "Шашлички") виступає ДП "Агентство місцевих доріг", а роботи виконує підрядник ТОВ "Ростдорстрой". Проєкт фінансується навпіл з міського та обласного бюджетів. Повний ремонт траси коштує близько 220 млн грн: обласна влада профінансувала 70 млн грн. Міська влада Полтави перерахувала лише 17 млн грн.
Нагадаємо, що довгий час тривали суперечки про належність ділянки автодороги "Київ – Харків" у межах Полтави. Дорога перебувала в розбитому стані, і лише восени 2018 року розпочалися ремонтні роботи. Втім через несвоєчасне фінансування вони затягнулися.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:18На Полтавщині вночі працювала ППО, через атаку дронів пошкоджене житло
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 21:01Родич ТЦКашника з Запоріжжя отримав 1,2 млн грн від дружини загиблого воїна і вимагав ще (ВІДЕО) Відео
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 17:03В Кременчуці внаслідок удару по будівлі ТЦК поранена людина
- 15:48Ворожа атака по Кременчуці: Всі подробиці ФОТО Відео
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 11:03Рашисти вгатили по будівлі ТЦК та СП у Кременчуці
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 15:25У Хорол на Полтавщині потрапило майже 13 тис. кг азотних добрив
- 21:51Під час атаки на Полтаву постраждали майже 60 осіб, є загиблі
- 10:57Внаслідок атаки на будівлі ТЦК у Полтаві загинуло двоє та поранено 11 людей, - ОВА
- 10:30В Полтаві дрони атакували міський та обласний ТЦК: Є загиблі та поранені, - Сухопутні війська
- 09:40У Полтаві пролунав вибух — на місто рухалися "шахеди"
- 10:19Вночі неподалік Полтави зафіксували землетрус
- 11:29Після ворожої атаки частина Полтавщини без світла
- 07:01Окупанти вночі атакували дронами Полтавщину
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 11:36СБУ затримала неповнолітнього коригувальника: Наводив ракети по Дніпру та Полтавщині