У Полтаві владу просять встановити світлофори та обмежувачі швидкості біля школи №9

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті міськради

26 лютого на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №305 "Про створення безпечних умов для школярів 9 школи при перетині проїзжої частини, шляхом встановлення світлофорів та "лежачих поліцейських", повідомляє Depo.Полтава.

"Наша школа № 9 знаходиться в чудовому, мальовничому місці - Павленківському парку, що має виключно переваги, як з огляду безпеки, так і з огляду зручності. Але, з двох боків Павленківського парку (з боку вул. Шведської та з боку вул. Павленківська) знаходяться проїжджі частини з досить активним трафіком. Основна маса школярів йдуть до школи саме цими шляхами і щодня наражаються на небезпеку. Звертаємось до Вас з проханням встановити світлофори та "лежачих поліцейських" на проїжджій частині біля СШ № 9 з боку вул. Шведської", - написала авторка петиції Марина Холодій.

Для подальшого розгляду міськрадою петиції повинні набрати 250 голосів.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 20 листопада 2018 року на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади, в якій полтавці вимагають від міської влади розривати договори з перевізниками, які не виконують свої обов'язки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава