В очікуванні транспортного колапсу: У Полтаві перевізники відмовляються виїжджати на маршрути

10 травня відбудеться засідання постійної депутатської комісії, де мають визначитися з тарифами на проїзд в громадському транспорті

В очікуванні транспортного колапсу: У По…

Сьогодні, 8 травня, на засіданні виконкому Полтавської міської ради заступник міського голови Полтави з питань ЖКГ Олексій Чепурко повідомив, що перевізники відмовляються виконувати рейси громадського транспорту вже не тільки у віддалені райони міста, а й у центральній частині, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Чепурко зазначив що у п'ятницю, 10 травня о 14:00 відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. На ній приватні перевізники та представники КП"Полаваавтоелектротранс" мають показати свої розрахунки щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів.

"У мене зараз завершилася дуже складна розмова з перевізниками. Вони з сьогоднішнього дня планували зупинятись, зокрема рейси на Вороніна, Івонченці, Яківці та Рибці. Напередодні свят ми домовилися, що все таки вони ще продовжать їздити, але скільки вони будуть їздити - я не знаю. Думаю в п'ятницю буде дуже серйозна дискусія, і ми з вами повинні вийти на якесь консолідоване рішення", - заявив заступник мера.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 3 грудня 2018 року на апаратну нараду у Полтавській міськраді прийшли перевізники з вимогою підняти тарифи за проїзд у громадському транспорті. За словами протестувальників, ціну у 4 гривні затверджували ще в 2013 році, а з того часу ціни на пальне та запчастини встигли зрости втричі. Відповідно до актуальних, на їх думку, розрахунків, тариф за проїзд має складати щонайменше 8 грн. Представники влади, в свою чергу, назвали такі тарифи нездійсненною мрією перевізників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook