Від влади Полтави вимагають відремонтувати каналізаційний колектор на Половках

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті Полтавської міськради

Від влади Полтави вимагають відремонтува…
Фото: сайт Полтавської міськради

12 березня на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №492 під назвою "Провести ремонт зливового колектору взодовж природних водойм на м-ні "Половки", по якому в наші водойми потрапляє каналізація. Унеможливити таке потрапляння", повідомляє Depo.Полтава.

Автор петиції Сергій Савенков закликає міську владу вжити заходи по недопущенню потрапляння каналізації в природні водойми м-ну Половки та розповсюдження там смороду: "Вздовж природних водойм, поруч з будинками по вул. Курчатова № 17, 13 та №7 на м-ні Половки ще за радянських часів прокладено зливовий колектор. Він мав слугувати для відводу дощової та талої води з поверхні доріг і виведений в водойми. Однак вже багато років по ньому в наші водойми течуть каналізаційні відходи міста, які згідно чинного законодавства там не мають бути. Потрапляння каналізації в зливову систему в тому районі відбувається через руйнацію каналізаційної мережі на промзоні (колектор "М'ясокомбінату") та вздовж вул. Курчатова. На їх ремонт потрібні десятки мільйонів".

"Вирішенням, якщо вже ніяк не можна ліквідувати потрапляння в зливову систему каналізації, могло б стати ремонт зливового колектору вздовж природних водойм, його герметизація від вул. Половка та приєднання в кінцевій точці (або віднайти інше місце) до каналізаційного колектору, що прокладено поруч. Приєднання виконати таким чином, щоб передбачити повний відвід каналізаційних відходів в суху погоду. При значних опадах передбачити можливість виливу надлишку рідини в водойми", – зазначає автор петиції.

Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 5 лютого на сайті Полтавської міськради з'явилась електронна петиція до міської влади №481 "Про передачу газотранспортної системи міста, підприємств "Полтававодоканал" та "Полтаватеплокомуненерго" до комунальної власності Полтави".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"