Влада Полтави обіцяє здійснити косметичний ремонт парку "Перемога"

Поки улюблене місце відпочинку полтавців перебуває в очікуванні реконструкції, звідти приберуть сміття і вирубають чагарники

ФОТО/ Ангеліна Тихоненко

У Полтаві в очікуванні масштабної реконструкції продовжує занепадати парк "Перемога", який є найстарішим та одним з найбільших у місті, повідомляє Depo.Полтава.

Для полтавців це одне з найулюбленіших місць відпочинку, тому вони закривають очі на його жахливий стан. Якщо вірити обіцянкам влади, вже у 2019 році відбудеться реконструкція на території 12,5 гектарів. А поки, як зазначили на сайті Полтавської міськради, тут планують здійснити хоча б косметичний ремонт в рамках двомісячника двомісячник чистоти та благоустрою.

Комунальники приберуть сміття, повирубують чагарники, доглянуть за деревами і підфарбують старі конструкції у парку "Перемога".

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Полтаві в рамках двомісячника чистоти до роботи задіяно всі комунальні служби: "ЖЕО №2", "КАТП-1628", "Декоративні культури", "Міськсвітло", а також Інспекцію по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Серед основних робіт – дорожні, нанесення розмітки, ремонти зовнішнього освітлення, прибирання парків та скверів, місць громадського відпочинку, порядок на вулицях і вуличках, у дворах будинків – прибирання сміття, догляд за деревами, першочергово, аварійними, обрізка сухого гілля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава