З початку 2019 року на Полтавщині виявили 32 порушення вимог земельного законодавства

Фахівці Держгеокадастру нарахували майже 128000 гривень шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок
 

З початку поточного року фахівці управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру Полтавщини видали 120 наказів про здійснення державного контролю та провели 95 перевірок дотримання вимог земельного законодавства. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

В результаті перевірок на Полтавщині було виявлено 32 порушення вимог земельного законодавства на землях загальною площею понад 5 тисяч гектарів. Держінспектори склали 23 протоколи про адміністративні правопорушення та винесли 23 постанови про накладення штрафів у сумі 5933 грн, які в добровільному порядку сплачено державі. З метою вжиття заходів щодо усунення порушень у сфері земельних відносин було видано 35 приписів.

За даний період фахівцями нараховано майже 128000 грн шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок (в добровільному порядку сплачено 161342 грн).

До правоохоронних органів передано 42 матеріали перевірок дотримання вимог земельного законодавства на площі 5385,5 га.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини вимагає повернення державі земельних ділянок площею 132 га вартістю понад 4 млн грн, які були незаконно надані приватному підприємству в постійне користування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава