За місяць – 155 000 грн: Шамоту шокувала зарплата голови Київської райради Полтави

Секретар Полтавської міськради заявив, що голова Київської райради Полтави Сергій Синягівський за листопад отримав заробітну плату в розмірі 155 000 грн

За місяць – 155 000 грн: Шамоту шокувала…

9 грудня у Полтаві перед початком засідання виконкому розгорівся скандал: секретар міської ради Олександр Шамота звинуватив голову Київської районної у місті Полтави ради Сергія Синягівського у тому, що за листопад він отримав заробітну плату у розмірі 155 000 грн. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

"Тоді, коли на останній сесії депутати говорять про розпуск районних рад, ми говоримо про те, що вони повинні залишитися" – сказав Шамота. Сергій Синягівський відповів, що отримує заробітну плату 37 000 грн, і надасть пояснення, втім Шамота запропонував йому надати пояснення в іншому місці.

Шамота додав, що зарплата голів районних рад не повинна перевищувати зарплату секретаря міської ради, і попросив начальницю бюджетного управління Тетяну Чумак зазначити це у проекті рішення бюджетів на 2020 рік: "Я вважаю, що вдруге поспіль за рік отримати заробітну плату більше 100 000 грн є абсурдом". 

ВІДЕО: Depo.Полтава 

Нагадаємо, що 21 жовтня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №412 під назвою "Ліквідація районних в Полтаві рад та перерозподіл коштів з їх фінансування на лікування дітей". Дмитро Таран пропонував ліквідувати районні у місті ради: Київську, Подільську та Шевченківську, і зазначив, що у Полтаві на утримання керівного апарату рад витрачаються шалені кошти. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"