Екс-мера Полтави Мамая зареєстрували кандидатом в нардепи по 144 округу

Олександр Мамай, після невдалих спроб повернутися у мерське крісло, вирішив продовжити політичну кар'єру у Верховній Раді України

Колишнього міського голову Полтави Олександра Мамая зареєстрували кандидатом у народні депутати по виборчому округу №144. Про це повідомили на facebook-сторінці ЦВК, пише Depo.Полтава.

Після невдалих спроб через суд поновитися на посаді, Мамай вирішив поборотися за депутатський мандат. Конкуренцію на виборах екс-меру по 144-му округу складуть нардеп Сергій Каплін, який двічі поспіль вигравав вибори в цьому окрузі, та соратник Іллі Киви Сергій Чередніченко.

Довідково: Центр виборчого округу №144: місто Полтава, Шевченківський район;

Опис меж виборчого округу: Шевченківський та Подільський райони міста Полтави;

Кількість виборчих дільниць - 85;

Орієнтовна кількість виборців - 145 773;

Місцезнаходження ОВК - приміщення Шевченківської районної у місті Полтаві ради.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 25 вересня 2018 року Мамай подав позов до суду щодо нелегітимності позачергової сесії міської ради 14 вересня, під час якої депутати проголосували за його відставку. 

22 грудня у Полтавському окружному суді колегія суддів у складі Наталії Алєксєєвої, Анни Чеснокової, Андрія Головка ухвалила рішення відмовити у задоволенні заяви Олександра Мамая щодо його поновлення на посаді міського голови.

А 26 березня 2019-го колегія суддів Другого апеляційного адмінсуду в Харкові залишила без змін рішення суду першої інстанції не поновлювати Мамая на посаді мера Полтави.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава