Кременчужанин забрав "золото" Чемпіонату світу зі стрільби (ФОТО)

Юрій Нагірняк у складі збірної України став чемпіоном з практичної стрільби у дисципліні рушниця

Кременчужанин забрав "золото" Чемпіонату…

Збірна України, у складі якої виступали двоє спортсменів з Кременчука, перемогла на Чемпіонаті світу з практичної стрільби, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міськради.

Змагання, де зібрались спортсмени з усієї планети, проходили у Франції. Чемпіоном зі стрільби у дисципліні рушниця став кремен чужанин Юрій Нагірняк, який вже тричі представляв Україну на такому світовому спортивному форумі.

Зокрема, в 2012 році на чемпіонаті світу в Угорщині спортсмен з командою посів п'яте місце з 15-ти. А в 2015-му Юрій Нагірняк завоював "срібло" в дуелі та восьме місце в особистому заліку. А саме третій виступ приніс йому титул чемпіона.

Всього у стандартному класі, категорії "сеньйори" змагалися представники восьми країн: України, Італії, Фінляндії, Німеччини, Франції, Англії, Південно-Африканської Республіки. У командному заліку українські спортсмени віком 50-60 років завоювали "золото" з результатом - 4031,5334. Другими стали італійці з результатом 3917,9457, а третє місце виборола команда з Фінляндії, їх результат склав 3811,5985.

Нагадаємо, спортсмен Олександр Хижняк здобув перемогу на міжнародному турнірі з боксу, що проходив у Тбілісі. "Полтавський танк" завоював золоту медаль у ваговій категорії 75 кг. Окрім того, Хижняка визнали кращим боксером турніру.