На Полтавщині фермер незаконно "урвав" майже 300 га землі, що належить державі

Земельні ділянки у Козельщинському районі вартістю близько 9 млн грн незаконно вилучили з постійного користування державного підприємства 

ФОТО/ Depo.Полтава

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути державному підприємству 293 га сільськогосподарських земель у Козельщинському районі, які ГУ Держземагентства незаконно передало в оренду громадянину для ведення фермерського господарства. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на обласну прокуратуру.

Прокурори з'ясували, що наказом  ГУ Держгеокдастру Полтавщини, вказана земельна ділянка вартістю близько 9 млн грн була незаконно вилучена з постійного користування одного з державних підприємств.

Зважаючи на виявлені порушення прокуратура направила до суду позовну заяву з вимогою визнати незаконними і скасувати накази ГУ Держземагентства, після чого повернути підприємцям вказані землі.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який самовільно захопив та обробляв земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 43 га, чим спричинив збитки державі на суму понад 90 000 грн. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава