Олександра Мамая знову внесли в Держреєстр як чинного мера Полтави

Зміни внесені в Ірпені Київської області

В середу, 5 грудня, у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб знову внесено відомості щодо Олександра Мамая як чинного міського голови Полтави, але з певними обмеженнями. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Екс-мер знову є підписантом Полтавської міськради. Стало відомо, що зміни внесли в Ірпені Київської області. Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота прокоментував у "Фейсбуці", що мерія працює в штатному режимі.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що що 20 листопада, у ЗМІ поширили інформацію щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб, відповідно до яких екс-мер Полтави Олександр Мамай має право підписувати документи від імені Полтавської міської ради.

Проте секретар міськради Олександр Шамота звернувся з заявами про вчинення злочину до поліції та СБУ. На його думку, такі дії - результат шахрайства, адже ніяких підстав для внесення змін в реєстрі немає, оскільки немає рішення суду про скасування рішення сесії про позбавлення Олександра Мамая повноважень міського голови.

21 листопада екс-мера було виведено з Єдиного державного реєстру. А 26 листопада секретар міськради, в. о. міського голови Олександр Шамота подав позов до суду щодо нещодавніх змін у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Втім Олександр Мамай запевнив, що не знає хто причетний до справи зі змінами у реєстрі, тому навіть не реагував на звинувачення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава