Перемовини між перевізниками і владою Полтави знову зайшли в глухий кут

Голова профільної депутатської комісії Дмитро Сенчакович оголосив перерву у засіданні, на якому вирішували питання підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті 

Під час гарячих дискусій щодо підвищення тарифів у громадському транспорті, які відбулись 15 травня у Полтавській міськраді, заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко запропонував головам фракцій і перевізникам сісти за круглий стіл і спробувати знайти компроміс задля вирішення проблеми транспортного колапсу. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Перемовини депутатів і перевізників тривають і досі, у зв'язку з чим оголосили перерву в засіданні постійної депутатської комісії. Щодо продовження засідання представників ЗМІ пообіцяли проінформувати згодом.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що очільник фракції "СДП" Юрій Синяк запевнив, що готовий проголосувати за підвищення тарифів до 5 грн, проте лише в разі підписання перевізниками меморандуму, згідно якого вони мають припинити страйк, дотримуватись графіку руху, мати оханий вигляд, бути ввічливими з пасажирами та виконати ще декілька зобов'язань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава