Полтавські перевізники вважають оптимальною ціною за проїзд у маршрутках 6 грн

Очільник фракції "СДП" Юрій Синяк запевнив, що голосуватиме за підвищення тарифів до 5 грн, але за умови підписання перевізниками меморандуму. Перевізники ж вважають оптимальними тарифи по 6 грн

Сьогодні, 15 травня,  у Полтавській міськраді триває четверте засідання містобудівної  депутатської комісії, на якому депутати і перевізники дискутують щодо підвищення тарифів на проїзд у тролейбусах до 3 грн, а в автобусах до 5 грн. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Очільник фракції "СДП" Юрій Синяк запевнив, що голосуватиме за підвищення тарифів до 5 грн, але за умови підписання перевізниками меморандуму, який зобов'язуватиме їх привести транспорт у належний стан, дотримуватись графіку руху, культури поведінки водіїв з пасажирами тощо.

Під час гарячих дискусій голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко сказав, що вони відмовляються підписувати меморандум, адже не бачать в ньому жодних зобов'язань міської влади. Кажуть, що тариф по 4 та навіть 5 грн для них не є рентабельним. Оптимальна ціна на проїзд, як вони вважають, 6 грн.

Юрій Синяк зауважив: нині немає підстав приймати рішення щодо підняття тарифів до 6 грн, адже відсутній резуляторний акт, і вкотре запропонував перевізникам розглянути компроміс щодо 5 грн.  Зі слів Юрій Лупаєнка, перевізники розглянути пропозицію щодо меморандуму і виїдуть на маршрути 16 травня, якщо матимуть гарантії того, що впродовж двох місяців влада встановить тарифи по 6 грн.

Голова містобудівної комісії, очільник фракції "Самопомочі" Дмитро Сенчакович, заперечив цю пропозицію: "Я з вами такого меморандуму ніколи не підпишу, оскільки ніхто не гарантує, що за два місяці регуляторний акт буде прийнято". Також Сенчакович наголосив, що перевізники не обґрунтували доцільність тарифів, які вимагають.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава