Позачергову сесію Полтавської міськради перенесли на 22 травня

Засідання Касаційного суду щодо поновлення на посаді екс-мера Мамая не відбулось, тож полтавські депутати знову оголосили перерву позачергової сесії міськради

Після наради з головами фракцій щодо проведення пленарного засідання позачергової сесії Полтавської міськради, яке мало розпочатись о 14:00, секретар міськради Олександр Шамота провів повторну реєстрацію: у сесійній залі були присутні 33 депутати. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Шамота наголосив, що депутати чекають на вирок Касаційного суду щодо поновлення екс-мера Полтави Мамая на посаді, але справу знову перенесли. Голови фракцій запропонували оголосити перерву у засіданні до 22 травня і зауважили, що готові збиратись у міськаді, поки не дочекаються новин з Києва.

Шамота виніс пропозицію щодо перерви до 22 травня 12:00 на голосування. Рішення ухвалили одноголосно.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 16 травня, о 10:00, у Полтаві розпочалось засідання позачергової двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, на якому мали розглянути лише одне питання порядку денного: "Про договір щодо погашення заборгованості перед територіальною громадою міста Полтави за виконання гарантійних зобов'язань". Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Після виступів громадськості і звинувачень секретаря міськради Олександра Шамоти у транспортній кризі, депутат Андрій Матковський запропонував оголосити перерву до 14:00 для затвердження порядку денного. Його ініціативу підтримали і інші зареєстровані депутати.

Проте о 14:00 зареєструвались лише 17 депутатів і через відсутність кворуму секретар міськради Олександр Шамота продовжив перерву ще на годину. Шамота доручив секретаріату обдзвонити депутатів і нагадати про сесію. 

О 15:00 засідання так і не продовжили, хоча кількість зареєстрованих депутатів дозволяла перейти до порядку денного. Депутати ухвалили рішення перенести сесію на 14:00 20 травня і не приховували, що продовжать засідання лише після вироку Касаційного суду щодо поновлення екс-мера Полтави Олександра Мамая на посаді. Очільник фракції "БПП" Андрій Матковський "відкрив карти" журналістам і зазначив, що депутатів хвилює те, з якою швидкістю було призначено засідання у справі щодо поновлення Мамая на посаді, і тому вони не впевнені у справедливості вироку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава