Спортсмен з Полтави виборов "золото" Всеукраїнського боксерського турніру

Полтавець Зоравор Петросян виборов перше місце на турнірі, присвяченому пам'яті Заслуженого тренера України Анатолія Петрова

Спортсмен з Полтави виборов "золото" Все…

Спортсмен з Полтави Зоравор Петросян завоював "золото" Всеукраїнського боксерського турніру, присвяченого пам'яті Заслуженого тренера України Анатолія Петрова. Про це повідомили на офіційному сайті Федерації боксу України, пише Depo.Полтава.

Змагання відбувалися з 29 жовтня по 3 листопада у Кривому Розі. Полтавець виступав у ваговій категорії до 69 кг. У фіналі турніру Зоравор Петросян "в суху" переміг суперника з Дніпра Івана Дьошина, чим і виборов почесне перше місце.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що спортсменка з міста Кременчук на Полтавщині Маріанна Басанець виборола бронзову медаль Кубку України з боксу серед жінок. Змагання відбувалися з 29 жовтня по 2 листопада у Черкасах. Кременчуцька спортсменка виступала у ваговій категорії 57 кг.