Транспортний колапс у Полтаві: Фракція "СДП" вимагає від перевізників підписати меморандум

Депутати обіцяють проголосувати за підвищення тарифів до 5 грн лише за умови підписання перевізниками меморандуму, який зобов'язуватиме їх привести транспорт у належний стан і дотримуватись інших своїх обов'язків

Сьогодні, 15 травня,  у Полтавській міськраді триває четверте засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, на якому депутати розглядають питання про підвищення тарифів на проїзд у тролейбусах до 3 грн, а в автобусах до 5 грн. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

На засідання прийшли представники п'яти фракцій з семи. "Батьківщина" і "Совість України" вкотре проігнорували засідання. Позицію щодо підвищення тарифів на проїзд від фракції "СДП", яка була присутня на всіх засіданнях, але голосувала проти, висловив її очільник Юрій Синяк. Говорить, вони готові піти на компроміс і проголосувати за підвищення тарифів до 5 гривень, але за умови підписання меморандуму з перевізниками, який зобов'язуватиме їх привести транспорт у належний стан, дотримуватись графіку руху, культури поведінки водіїв та інших своїх обов'язків.

Спочатку перевізники виступили проти цього, але після тривалої дискусії попросили оголосити перерву у засіданні і порадитись щодо підписання меморанудуму.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава