У Полтаві відбулися змагання зі Street Workout

Переможцем змагань став 16-річний Віталій Мельник

У Полтаві відбулися змагання зі Street W…

14 липня у Полтаві пройшли змагання Всеукраїнського рівня зі Street Workout. Про це у "Фейсбуці" написав керівник школи воркаута "Be The BEST" Максим Рудько, повідомляє Depo.Полтава.

Більше 20 учасників боролися за званання найкращого у батлах один на один. Також була номінація фрістайл до 14 років. Перемога тут дісталася Вероніці Юрченко 10 років, за що вона отримала кубок переможця змагань та медаль.

Таня Гельдиєва з Диканьки перемогла у конкурсі "полуприсяд", а рекорд у фіксації вправи "планка" поставив 10-річний хлопчик з Полтави, який протримався аж 20 хвилин.

Переможцем змагань став 16-річний Віталій Мельник - бронзовий призер Міжнародних змагань.

"Від Федерації Стріт Воркауту Полтавщини подарували хлопцям напольні бруси та вручили дипломи за вклад у розвиток спорту та організацію змагань такого рівня!", - зазначив Максим Рудько.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що кременчужанин Максим Лю завоював срібну нагороду відкритого чемпіонату Туреччини з греко-римської боротьби, який проходив у Стамбулі.