Як відбувається ремонт автодороги "Полтава – Олександрія" у Мачухах
Нині підрядники укріплюють основу дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу
- Полтава
-
4 квітня 2019 11:31

На автомобільній дорозі М-22 "Полтава - Олександрія" в селищі Мачухи триває поточний середній ремонт. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Полтавщини, пише Depo.Полтава.
Нині підрядники виконують укріплення основи шляхом застосування технології холодного ресайклінгу. Після цього розпочнуть укладати шарів асфальтобетону в бік Полтави.
Дорожники зазначають, що з 2016 року було відновлено близько 75 км покриття даного автошляху.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що протягом 2016-2018 рр на замовлення Служби автодоріг Полтавщини було відремонтовано найбільш зруйновані ділянки автошляху Т-17-16 "Хорол - Кременчук". Загальна протяжність нового покриття складає близько 30 км, також було влаштовано штучний уповільнювач швидкості Traffic Calming Measures. На ці роботи витрачено 209 млн грн.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО