Боксерка з Полтавщини виборола "бронзу" на престижному турнірі в Угорщині

Маріанна Басанець з Кременчука завоювала третє місце на Міжнародному турнірі "Меморіал Іствана Боскай"

Боксерка з Полтавщини виборола "бронзу"…

Спортсменка з міста Кременчук на Полтавщині Маріанна Басанець виборола бронзову медаль Міжнародного боксерського турніру класу "А" "Меморіал Іствана Боскай", який відбувався в Угорщині (Дебрецен). Про це 10 лютого повідомили на офіційному сайті Федерації боксу України, пише Depo.Полтава.

У півфіналі Басанець програла представниці Індії. Боксерка виступала у ваговій категорії 57 кг. Участь у турнірі взяли майже 300 боксерів з 33 країн світу.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що спортсмен з Полтавщини Станіслав Рак виборов бронзову медаль на молодіжному чемпіонаті України зі спортивного самбо. Самбіст виступав у ваговій категорії до 56 кг.