Спортсмен з Полтавщини завоював "бронзу" Молодіжного чемпіонату України з самбо

У турнірі, який відбувався у Сумах, взяли участь близько 500 спортсменів з різних куточків України

Спортсмен з Полтавщини завоював "бронзу"…

Спортсмен з Полтавщини Станіслав Рак виборов бронзову медаль на молодіжному чемпіонаті України зі спортивного самбо. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт Федерації самбо України.

Станіслав Рак виступав у ваговій категорії до 56 кг. Перемогу здобув спортсмен з Одещщини, а друге місце посів самбіст з Вінниччини.

У змаганнях, які відбувалися в Сумах, взяли участь близько 500 учасників із 23 регіонів України.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що полтавський боксер Олександр Хижняк виборов золоту медаль 71-го міжнародного турніру найвищої категорії "Странджа-2020", який відбувався у Болгарії. "Полтавський танк" виступає у ваговій категорії 75 кг.