Влада Полтави досягла компромісу з перевізниками щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті

Засідання містобудівної комісії у Полтавській міськраді, яке перервали для перемовин перевізників з депутатами, продовжили о 16:30

Сьогодні, 15 травня, з 09:00, у Полтавській міськраді тривали гарячі дискусії щодо підвищення тарифів у громадському транспорті: представники фракції "СДП" погодились проголосувати за збільшення ціни на проїзд до 5 грн, якщо перевізники підпишуть меморандум. Але останні вимагали підняти тарифи до 6 грн, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко запропонував головам фракцій і перевізникам сісти за круглий стіл і спробувати знайти компроміс задля вирішення проблеми транспортного колапсу. У засіданні оголосили перерву на 10 хвилин, проте перемовини затягнулись.

Засідання містобудівної комісії продовжили о 16:30.  На нього прийшли очільник фракції "БПП" Андрій Матковський, голова фракції "Рідне місто" Світлана Нестуля, голова "Свободи" Юліан Матвійчук і очільник "СДП" Юрій Синяк. Представники від фракцій "Батьківщини" і "Совісті України" не з'явились, як і на попередніх засіданнях. Влада домоглась компромісу: голови всіх фракцій і голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко підписали меморандум.

Після цього комісія погодила підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті до 5 грн у маршрутках і 3 грн - у тролейбусах. Секретарю міськради Олександру Шамоті доручили якнайшвидше організувати засідання виконкому, на якому ухвалять рішення щодо нових тарифів. Шамота пообіцяв провести засідання ранком 16 травня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава